O nas

TOMEX to firma rodzinna, która funkcjonuje na rynku od 20 lat pod niezmienną nazwą i logiem. Przez ten czas zbudowaliśmy zaufanie i wiarygodność u tysięcy Klientów. Ciągle się zmieniamy by sprostać rynkowym oczekiwaniom.

Działalność firmy rozpoczęła się w marcu 2001 roku wraz z otwarciem stacji paliw w Komarówce Podlaskiej. Już 3 miesiące później otwarta została stacja paliw w Tucznej. Stacje paliw TOMEX zaopatrzone są w nowoczesne dystrybutory do paliw płynnych oferujące komfortowe warunki tankowania oraz szeroki asortyment produktów samochodowych oraz spożywczych.

Ciągły rozwój pozwolił nam w 2003 roku poszerzyć działalność o hurtową sprzedaż paliw płynnych z dowozem do klienta oraz na stacjach paliw. Początkowo posiadaliśmy jedną auto-cysternę, wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy naszą flotę do dziewięciu auto-cystern paliwowych o pojemnościach 13-38 m³, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć zarówno małe gospodarstwa rolne jak i duże firmy. Paliwa, które oferujemy pochodzą od zaufanych dostawców m. in. PKN Orlen oraz poparte są certyfikatami jakości.

Dostarczamy wyłącznie produkty spełniające wymagane normy jakościowe, z gwarancją uregulowania podatku VAT, opłaty paliwowej i akcyzy. Celem naszej Firmy jest utrzymanie najwyższej jakości świadczonych usług, profesjonalizm i elastyczność w dostosowaniu się do wymaganych potrzeb. Ofertę kierujemy do Klientów biznesowych i indywidualnych, gwarantując atrakcyjne ceny oraz szybki czas dostawy każdej ilości paliw.

Poza branżą paliwową w 2010 roku poszerzyliśmy działalność o gastronomię. W Komarówce Podlaskiej na 1 piętrze budynku stacji paliw znajduje się pizzeria KOMA.